Wednesday, February 14, 2018

Monday, February 12, 2018

Sunday, February 11, 2018

Thursday, February 01, 2018

Wednesday, January 10, 2018

Sunday, December 10, 2017

Monday, December 04, 2017

Friday, December 01, 2017

Saturday, April 22, 2017

Tuesday, April 18, 2017

Monday, April 10, 2017

PREPARATIONS


Invitations

FIlipa:
Imamo jos 10 dana do Tajne vecere u Osijeku, a mjesta su se vec sva popunila! 🤗 Danas saljem ove divne pozivnice, koje su retro i vintage naslovnice kuharica, na kucne adrese. Sve su razlicite, tko ce dobiti koju? 😉 Meni se bas svidaju ovako zajedno, izgledaju kao jedan veliki, cool, sareni poster!
P.S Volim multifunkcionalne pozivnice koje kasnije mogu uramiti ili objesiti na frizider! Takve su mi najdraze! 


Planning the Menu


Tuesday, February 07, 2017

Wednesday, January 25, 2017

PAVLOVA MISHA





Made By Filipa

Monday, January 16, 2017

Friday, January 13, 2017

Monday, January 02, 2017

Saturday, December 17, 2016

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails